Uluslararası çiçek siparişi işlemlerinizi, mağazamız 7×24 Flower ile çok uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

7×24 Flower ile uluslararası çiçek siparişi işlemleri artık çok kolay. 7×24 Flower; Türkiye, Avrupa başta olmak üzere tüm dünyadaki müşterilerinin, bu ülkelerde bulunan sevdiklerine, ailelerine, arkadaşlarına ve iş ortaklarına özel günlerinde çok uygun fiyatlarla çiçek gönderebilmeleri amacıyla kurulmuştur. 7×24 Flower, uluslararası çiçek siparişi işlemlerinde müşterilerinin memnuniyetini ilke edinerek kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti amaç edinmiştir.

BUKETLERİMİZİ TUTKUYLA YAPIYORUZ

Tasarım ve uygulamalarımızda mükemmel bütünlük ve uyum en önemli hedefimizdir

7×24 Flower;

Türkiye ve diğer ülkelerdeki müşterilerimizin,  sevdiklerine son trendlere göre sürekli güncellenen tasarımlarıyla en taze, modern buketleri, en uygun fiyatla sipariş vermelerini ve sevdiklerini mutlu etmelerini kendisine ilke edinmiştir. Sitemizde gördüğünüz tüm buketler ve sepetler dünyadaki son trendlere göre tasarlanmakta olup, çiçekçilik sanatından anlayan ustalarımız tarafından hazırlanıp, yine güler yüzlü, prezantable servis elemanlarımız ile teslim edilmektedir. Uluslararası çiçek siparişi işlemlerinin, teslim günü ve saatinden bir gün önce yapılması siparişin zamanında teslimatı için önemlidir. 7×24 Flower titizliği,kalitesi, hızlı servisi, güvenilirliği ve profesyonel kadrosu ile en mutlu günlerinizde her zaman yanınızda olmaktan onur duyar.

AŞKLA YAPILAN TASARIMLAR

Çiçeklerimiz günlük ve tazedir, siz değerli müşterilerimiz için tüm buketlerimiz’de her zaman en taze çiçekler kullanılmakta ve bütün siparişleriniz çiçek ustalarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır.

MİSYONUMUZ

7×24 Çiçek’teki görevimiz, doğru fiyatla ve zamanında teslim edilen güzel çiçeklerle duygularınızı ifade etmenize yardımcı olmaktır. Size, hizmet edilmek istediğimiz şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz: kişisel, profesyonel ve dürüst. Bizden çok şey beklediğinizi biliyoruz. Hediyelerinizin her birini, kendi aile üyelerimizden, arkadaşlarımızdan veya iş ortaklarımızdan birine teslim edilmiş gibi ele alacağız.