Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka kartı, havale/eft  aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Banka kartları, havale ve eft ile ödemelerde tek çekim, Kredi kartları ile ödemelerde 9 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz

Kredi Kartı ile ödeme

7×24 Flower.com’da  Visa, MasterCard kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3’üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3’üncü kişiler tarafından görülememekte, 7×24 Flower tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı ile ödeme

7×24 Flower com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

Ziraat Bankası
IBAN NO: TR12 0001 0019 2576 5248 1750 01
ALICI: Arif Böke BAYSAR

İş Bankası
IBAN NO: TR86 0006 4000 0014 2121 0255 34
ALICI: Arif Böke BAYSAR