Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka kartı, havale/eft  aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Banka kartları, havale ve eft ile ödemelerde tek çekim, Kredi kartları ile ödemelerde 9 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz

Kredi Kartı ile ödeme

7×24 Flower.com’da  Visa, MasterCard kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3’üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3’üncü kişiler tarafından görülememekte, 7×24 Flower tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı ile ödeme

7×24 Flower com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.